O nas

Jeżeli szukacie zaufanych osób, które z profesjonalizmem i empatią podejmą się z Wami współpracy w dniu Waszego ślubu- to trafiliście idealnie. Opowiemy Waszą historię za pomocą reportażowych zdjęć oraz filmu Video.
Wszyscy doskonale wiemy, że w najważniejszych chwilach w życiu warto zaufać profesjonalistom.
Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, wykorzystując maksymalnie korzyści w postaci doskonałych kolorów, dźwięku i doskonałej kompozycji.
Pogłębiony wywiad przed wydarzeniem pozwala nam na poznanie Waszych szczególnych oczekiwań, tak abyśmy mogli w tym szczególnym dniu być razem z Wami i towarzyszyć Wam w tych szczególnych chwilach. Staramy się, abyście chętnie do nich wracali, dzieląc się emocjami z Waszymi najbliższymi.
Dokładamy wszelkich starań, aby przekazany w Wasze ręce materiał fotograficzny oraz video na długie lata stał się wyjątkową pamiątką.
Nowatorskie i i artystyczne motywy wprowadzane przez naszych fotografów oraz videooperatora to gwarancja wyjątkowości i najwyższej jakości.

Nasz Zespół

Michał

Od wielu lat towarzyszy młodym parom podczas ceremonii zaślubin. Kreatywny, pomysłowy, doskonale sprawdza się w roli obserwatora.Jego zdjęcia w niesamowity sposób oddają klimat i emocje.

Stefan

  Pasjonat fotografii i najwyższej jakości specjalista. Fotograf, który doskonale sprawdza się w kontaktach międzyludzkich, wczuwając się w emocje i potrzeby Klientów. Dbający o szczegóły

Alek

Młody, kreatywny, utalentowany. Oferuje kompleksową i profesjonalną produkcję Wideo i Photo. Zapewnia profesjonalną jakość w dostarczaniu filmów w najwyższej jakości. Ciekawy ludzi i potrzeb oraz

Wedding Videographer to miejsce gdzie znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania przed podjęciem decyzji, komu zaufać w jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu.

Kto będzie odpowiednią osobą, aby powierzyć mu swoje emocje?

Jaki fotograf w pełni Was zadowoli?

Jaki efekt końcowy w postaci zdjęć zachwyci Was na długo?

Trafiliście doskonale.

Jesteśmy zespołem ludzi od lat pracujących dla Młodych Par. Wiemy jakie obawy i emocje Wam towarzyszą, słuchamy i uważnie realizujemy zamierzone cele.

Wasz uśmiech, wzruszenie i łzy zostają na zdjęciach jako część Waszych przeżyć.

Po prostu jesteśmy z Wami. Gotowi na każdą prośbę, nietypowe rozwiązania, uważni, dyskretni ale skuteczni.

Zapraszamy do kontaktu.